Biz Kimiz

Hakkımızda

1978 yılında Uygun Taşlama olarak kurucumuz Mustafa Uygun tarafından fason taşlama işleri yapan bir firma olarak sanayi faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içerisinde edinmiş olduğu tecrübe birikimi ve yapmış olduğu yatırımları ile her geçen sene gelişerek 36 sene boyunca sektöre hizmet etmiştir.

2008 yılında sahip olduğu tecrübe birikimi ile sektörümüzde ki ihtiyaç doğrultusunda bir aile şirketi olarak Deko Kalıp ismi ile kalıp zımbası ve matris imalatına başlamıştır. Kuruluşundan itibaren yapmış olduğu yatırımlar ve gelişen üretim tecrübesi ile ağırlıklı olarak otomotiv ve beyaz eşya sektöründe standart ve özel ürün gruplarının üretimi konusunda hizmetlerine devam etmektedir.

2012 yılında Kanada’dan almış olduğu standart zımba seri üretim tesisini Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde 2.üretim tesisi olarak faaliyete geçirmiş ve Türkiye ile Avrupa’nın çeşitli ülkelerine standart zımba ve itici pim gruplarını kalite, maliyet ve zaman avantajı ile sunmaya başlamıştır.

Toplamda 2.500 m² kapalı alan kapasitesi , Türkiye’deki rakipleri arasında en geniş teknolojik makine parkuru ve tecrübeli 45 personeli ile sahip olduğu 2 tesiste yatırımlarına her geçen gün devam ederek, sektörde lider firma konumuna ulaşmıştır.

Hakkımızda

Neden Deko Kalıp

Kalite

Hiçbir zaman daha ucuz olduğu için bir kısa yolu tercih etmiyoruz.

Daha Fazlası

Makina Parkuru

Tam donanımlı makina parkurumuz sayeside üretimin her aşamasındayız.

Daha Fazlası

Hammadde

Tamamen Alman menşeli çeliklerin alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazlası

Teknik Destek

Sevk edilen ürünlerin doğru ve en iyi performansta çalışması için burdayız.

Daha Fazlası

Haberler

DEKO BULGARIA 2020

PUNCH & PINS KATALOĞUMUZU İNCELEYİN.